Guardi Giacomo (1764 - 1835)
Párové obrazy, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, ovál 56 x 45 cm, poškozené rámy (Šm)
Přiložen odborný posudek Daria Succiho
10.03.2018 - 14:00
CZK 220.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Guardi Giacomo (1764 - 1835)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |